Élelmiszer kiskereskedelem és fogyasztás
Az otthoni főzés előtérbe kerülése, pánikszerű vásárlás, nagyobb mennyiségű élelmiszer felhalmozása – ez a három trend módosította az élelmiszer beszerzési szokásokat a pandémia idején. Megjelent és erősödött a higiéniás körülményekhez kapcsolódó aggodalom, a távolságtartás igénye (és követelménye az élelmiszerboltokban), az online bevásárlások népszerűsége emelkedett, az éttermek pedig arra kényszerültek, hogy átálljanak az elviteles, illetve kiszállításos üzemmódba. Ezzel párhuzamosan az előre befizetett, heti menürendelések iránti kereslet is emelkedett.
A KPMG Innovation Lab kutatása és elemzése alapján azt látjuk, hogy a nyugtalanság a koronavírus újabb lehetséges hullámai vagy bármilyen más nagyobb válság miatt, a fentiek közül néhány tendenciát tartóssá tesz. Azok a vásárlók, akik megkedvelték az online élelmiszer rendelés kényelmét nagy valószínűséggel ragaszkodni fognak ennek megőrzéséhez, és keresni fogják a folyamatos fejlődést, az egyszerűséget, akár a nagyobb kínálatot vagy a bővülő lehetőségeket a házhozszállítás időpontjának foglalásában. Erős potenciál mutatkozik az élelmiszervásárlás és a gyorskereskedelem összekapcsolásában is, hazai vonalon egészen friss és izgalmas példát is találunk már erre a Netpincér és a Tesco együttműködésében.